Domek nr 26A


Domek po kapitalnym remoncie kuchni, salonu i łazienki, dodatkowo wymienione zostały wszystkie okna i drzwi. Domek ma wymienioną i pomalowaną całą elewację drewnianą, został ocieplony. Wybudowany jest nowy duży taras ok. 20m2. Taras jest oświetlony, w części zadaszony konstrukcją drewnianą i chroni naszych gości przed deszczem. Pod zadaszeniem znajdują się drewniane stoły i ławy, oraz grill.

 

Domek usytuowany jest w lesie w odległości 60m od jeziora, 60m od pomostu, 80m od kąpieliska (wyznaczone miejsce do pływania). Domek jest drewniany, dwupoziomowy typu BRDA o powierzchni ok. 50m2. Składa się z 3 pomieszczeń: na dole duży salon z 2 miejscami do spania z aneksem kuchennym i łazienka, na górze sypialnia z 3 miejscami do spania - łącznie 5 miejsc noclegowych.

 

W pobliżu znajduje się pomost przy którym jest przycumowana 4-osobowa łódka, bezpłatnie udostępniona tylko do dyspozycji Gości domku. Silnik elektryczny ułatwi pływanie po jeziorze.Pomost z łódką, huśtawka i piaskownica tylko do dyspozycji gości domku nr 26a.